Our schedule.

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque.

Class
Schedule

Schedule

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Maecenas ultrices justo metus.

September 2020 – June 2021

  Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday   Saturday
4:00pm
5:00pm
Privates Privates Privates Privates Privates 10:00am
11:00am
Baby Ballet/Jazz
(Open Class)
5:00pm
6:00pm
Privates Privates Privates Privates Privates 11:00am
12:00pm
Flamenco
(Open Class)
6:00pm
7:00pm
Lyrical/Contemporary
(Clan 2)
Lyrical/Contemporary
(Clan 3)
Fusion
(Clan 2)
Fusion
(Clan 3)
Conditioning
(Clan 2 & Clan 3)
12:00pm
1:00pm
Jazz
(Open Class)
7:00pm
8:30pm
Ballet
(Clan 2)
Ballet
(Clan 3)
Jazz
(Clan 2)
Jazz
(Clan 3)
Rehearsals
(All Clans)
1:00pm
2:00pm
Salsa/Fusion
(Open Class)
8:30pm
9:00pm
Choreography
(Clan 2)
Choreography
(Clan 3)
Flamenco
(Clan 2)
Flamenco
(Clan 3)
2:00pm
3:00pm
Acro, Rehearsals, Videos, Competitions..
(All Clans)
9:00pm
9:30pm
        3:00pm
4:00pm
            4:00pm
5:00pm

September 2020
June 2021

 
Monday
4:00pm
5:00pm
Privates
5:00pm
6:00pm
Privates
6:00pm
7:00pm
Lyrical/Contemporary
(Clan 2)
7:00pm
8:30pm
Ballet
(Clan 2)
8:30pm
9:00pm
Choreography
(Clan 2)
 
Tuesday
4:00pm
5:00pm
Privates
5:00pm
6:00pm
Privates
6:00pm
7:00pm
Lyrical/Contemporary
(Clan 3)
7:00pm
8:30pm
Ballet
(Clan 3)
8:30pm
9:00pm
Choreography
(Clan 3)
 
Wednesday
4:00pm
5:00pm
Privates
5:00pm
6:00pm
Privates
6:00pm
7:00pm
Fusion
(Clan 2)
7:00pm
8:30pm
Jazz
(Clan 2)
8:30pm
9:00pm
Flamenco
(Clan 2)
 
Thursday
4:00pm
5:00pm
Privates
5:00pm
6:00pm
Privates
6:00pm
7:00pm
Fusion
(Clan 3)
7:00pm
8:30pm
Jazz
(Clan 3)
8:30pm
9:00pm
Flamenco
(Clan 3)
 
Friday
4:00pm
5:00pm
Privates
5:00pm
6:00pm
Privates
6:00pm
7:00pm
Conditioning
(Clan 2 & Clan 3)
7:00pm
8:30pm
Rehearsals
(All Clans)
8:30pm
9:00pm
9:00pm
9:30pm
 
Saturday
10:00am
11:00am
Baby Ballet/Jazz
(Open Class)
11:00am
12:00pm
Flamenco
(Open Class)
12:00pm
1:00pm
Jazz
(Open Class)
1:00pm
2:00pm
Salsa/Fusion
(Open Class)
2:00pm
3:00pm
Acro, Rehearsals, Videos, Competitions..
(All Clans)
3:00pm
4:00pm
4:00pm
5:00pm

Check Out Our Calendar!